دکوراسیوندیوارپوش و کفپوش

کاغذ دیواری طلایی در دکوراسیون

وقتی که صحبت از دکوراسیون پر زرق و برق در خانه باشد، یکی از اولین رنگ و طرح هایی که به ذهنمان می رسد رنگ طلایی است. البته این رنگ طرفداران خاص خود را دارد و شما یا آن را دوست خواهید داشت و یا از آن متنفر خواهید بود و به عبارتی بینابینی وجود ندارد. البته باید در استفاده از این رنگ دقت کنید که به هیچ وجه زیاده روی نکنید… در پایین تعدادی کاغذ دیواری طلایی چشمگیر را به شما نشان می هیم.

کاغذ دیواری طلایی

وقتی که قصد استفاده از کاغذ دیواری طلایی را دارید، شاید محدود کردن استفاده از آن به فقط یک دیوار فکر بدی نباشد. اما چطور دیوار درست را برای آن تشخیص دهید؟ در واقع باید به وسایل و دکوری که به آن تکیه داده است و یا پشت به آن است و ترکیب رنگ آن ها با طلایی، دقت کنید. مثلا در اتاق خواب ها معمولا دیوار پشت تخت مد نظر است.
وقتی که صحبت از کاغذ دیواری طلایی باشد، منظور ما لزوما رنگ طلایی به عنوان رنگ اصلی نیست. این رنگ در ترکیب با یک رنگ اصلی، می تواند واقعا شیک باشد. در طرح پایین می توانید ببینید که چطور رنگ طلایی با رنگ دودی ترکیب شده و طرحی منحصر بفرد به وجود آمده است.

برای این که اطلاعات خود را قبل خرید تکمیل کنید حتما مقالات شیروونی را مطاله کنید.

اگر به دنبال کاغذی دیواری هستید که در آن نه تنها فقط از رنگ طلایی استفاده شده باشد بلکه طرح طلایی هم داشته باشد، باید بدانید که انتخاب های محدودی پیش رو دارید، مخصوصا با توجه به اینکه امروزه دیگر از پترن ها و طرح های پیچیده خبری نیست و طرح ها به سمت مینیمال رفته است. کاغذ دیواری طرح طاووس طلایی که در پایین می ببنید، یک مثال بارز از ترکیب رنگ طلایی با طرح های پیچیده (غیر ساده) است. به جزییات دقت کنید و ببینید که چطور رنگ های روشن و براق توانسته اند شیک بودن آن را چندین برابر کنند. علاوه بر این ها، استفاده از پس زمینه ی سیاه برای رنگ طلایی، باعث شده تا این رنگ بیش از بیش خود را نشان دهد.
اگر واقعا دوست دارید تا کاغذ دیواری طلایی نقطه ی اصلی خانه و مرکز توجه دیگران باشد، دیزاین های زیادی را پیدا خواهید کرد. اگر چه خیلی با استفاده از این رنگ به عنوان رنگ کانونی موافق نیستیم ولی بعضی از طرح های کاغذهای دیواری به اندازه ای چشمگیرند که نمی توان در برابر آن ها مقاومت کرد. مثلا این نمونه ی طلایی متالیک زیبا را ببینید که در آن پترن بیسیار زیبایی هم به کار رفته است. البته باید دقت کنید که این طرح واقعا مناسب هر خانه ای نیست و زیبایی آن در خانه های بزرگ با دکوراسیون زیبا نشان داده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید