شیرآلات و سرویس بهداشتی

چگونه یک حمام و سرویس بهداشتی شیک داشته باشیم؟

اگر در فکر بازسازی و یا عوض کردن استایل حمام خود هستید، اضافه کردن عناصر راحت و پر ظرافت را مد نظر بگیرید و حمام سرد خود را به یکی چشمگیرترین قسمت های خانه تان تبدیل کنید! استفاده از شیرآلات سرویس بهداشتی و حمام و هم وانی زیبا و مواردی از این دست می تواند تا اندازه ی زیادی فضای حمام و سرویس بهداشتی شما را تغییر دهد.

کاشی و سرامیک در سرویس بهداشتی

زیبایی، لطافت و پیچیدگی از المان ها و ویژگی هایی هستند که تاثیر زیادی در ظاهر حمام دارند. استفاده از کاشی و سرامیک ایتالیایی، دراورهای دست ساز چوبی و شیشه های کریستالی در این فضا فقط چند مورد از المان های پر کاربرد مورد استفاده هستند. در سازه ها و ساختمان های مدرن تر، ابعاد و اندازه های حمام و سرویس بهداشتی هم بزرگ تر در نظر گرفته می شود.

حمام زیبا

یکی از مواردی که بسیار می تواند استایل آشپزخانه ی شما را تغییر دهد، استفاده از دراورها و کمدهای چوبی در حمام است که نه تنها از نظر ظاهر موثر است بلکه می توانید الزامات و وسایل مورد نیاز حمام را هم در آن جا دهید. ترفندی که از آن برای بزرگ تر نشان دادن حمامتان می توانید استفاده کنید، استفاده از آینه ی قدی در حمام است و ترجیحا آینه هایی که فریم طلایی و یا نقره ای داشته باشند.

یکی دیگر از گزینه هایی که باعث شیک تر به نظر رسیدن حمام و سرویس بهداشتی خانه می شود، استفاده از کاشی و سرامیک است. مزیت بزرگ کاشی و سرامیک علاوه بر ظاهر جذابش، دوام و ماندگاری بالای آن و مقاوم بودنش در برابر آب و البته تنوع آن است. لازم نیست که حتما سرامیک های سفید ساده را انتخاب کنید، به خاطر تنوعی که در رنگ و طرح های کاشی ها وجود دارد، دستتان باز است.

این مطلب هم حتما بخوانید!  توالت فرنگی مناسب خود را چگونه انتخاب کنیم!

انتخاب نوع مناسب شیر آلات سرویس بهداشتی و حمام هم کاملا بستگی به خودتان دارد، امروزه استفاده از شیرآلات ساده و مینیمال بیشتر باب است. برای هارمونی بیشتر پیشنهاد می کنیم رنگ شیر آلاتتان را با یکی از اجزای حمام مثلا قاب آینه تان یکی کنید. انواع شیر آلاتی که می توانید استفاده کنید، شیر آلات اهرمی، شیر آلات چشمی و شیر آلات پایه کوتاه هستند که محبوبیت زیادی دارند.

قدم بعدی برای رسیدن به یک سرویس بهداشتی و حمام شیک استفاده از وان است، البته نه هر وانی! وان هایی که تکیه گاه ندارند و اصطلاحا ایستاده هستند، یکی از چشمگیرترین و مدرن ترین انواع وان ها هستند. معمولا جنس رویی این وان ها از سنگ گرانیت، سنگ تراورتن، مرمر کررا و ماسه سنگ  هستند. نوع ماسه سنگی بسیار به وان های چوبی شباهت دارد و دقیقا حس اسپا را منتقل می کند. در مجله شیروونی شما می توانید مقالات بیشتری در خصوص دکوراسیون بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید