دکوراسیوندیوارپوش و کفپوش

انواع کفپوش بتنی یا واش بتن

اگر شما اطلاعات کافی نداشته باشید، هنگام خرید هر محصولی از جمله واش بتن (یا همان کفپوش بتنی) ممکن است کمی گیج شوید. پس قبل از خرید بهتر است بدانید که چه کارهایی می توانید انجام دهید و در کجاها می توانید انجام دهید. ما در مطلب زیر نمونه هایی از انواع کفپوش های بتنی محبوب را آورده ایم.

واش بتن لکه دار فضای باز

بهترین راه مقرون به صرف برای آراستن راه های ورودی بتنی ساده، را های سرپوشیده، ایوان ها یا حیاط ها، رنگ کردن بتن های موجود آنهاست. استفاده از بتن های موجود است. سپس کف را با بتونه های باکیفیت و غیر زرد رنگ درزگیری می کنیم که انجام اینکار عمر کفپوش شما را تا سال ها تضمین می کند.

واش بتن لکه دار فضاهای داخلی

کفپوش بتنی معمولی که ما از آنها در خانه ها و شرکت ها استفاده می کنیم، واش های بتنی لکه دار فضاهای داخلی است. تفاوت بین کفپوش بتنی لکه دار فضاهای داخلی و خارجی مراحل اضافی است که ما برای به پایان رساندن سطح انجام می دهیم. هرچند که یک کفپوش بتنی است، اما به نظر می رسد که شما بر روی یک سنگ مرمر یا کاشی پیش ساخته قدم می زنید؛ این کفپوش ها صاف، جلایافته و مقاوم هستند.


اپوکسی متالیک

زیبایی کفپوش اپوکسی متالیک با تنوع طراحی آنها آغاز می شود – آنها می توانند به صورت کفپوش های مدرن ساخته شوند و یا می توانند بسیار لبه دار و متفات باشند. تصویر نشان داده شده یک کفپوش با رنگدانه صدفی رنگ است.

این مطلب هم حتما بخوانید!  آینه کاری، طراحی دکوراسیون مدرن

واش بتنی روکشی

روکش ها به طور کلی در فضاهای بیرونی مورد استفاده قرار می گیرند و صدها نوع مختلف از آنها مانند سنگ فرش مصنوعی، کفپوش Kool، تکنولوژی پبلی و مهر زده وجود دارد. واش های بتنی روکشی همچنین می توانند در زیرزمین ها به کار روند تا حس “زیر زمین بودن” را ایجاد کنند.


کفپوش گاراژ

رایج ترین انواع کفپوش گاراژی که نصب می شود، کفپوش های اپوکسی “تمام رنگی” هستند.
ما همچنین راه حل های مقرون به صرفه دیگری از جمله کفپوش دولایه وکفپوش تک رنگ را برای گاراژها پیشنهاد می دهیم که کفپوش هایی ضدغبار و ضد آب هستند و تمیز کردن آنها آسان است.

کفپوش بتنی جلا داده شده

مقرون به صرفه ترین روش برای روکش کردن و پوشاندن فضاهای بزرگ، جلا دادن دال های بتنی موجود است. به کمک یک سری کارهای پرزحمت، جلا دادن و روندهای شیمیایی، ما قادر خواهیم بود تا دال های بتنی خسته کننده را به کفپوش هایی براق تبدیل کنیم.

کفپوش کوارتز

کفپوش کوارتز به طور معمول در محیط های تجاری و در مناطقی مورد استفاده قرار می گیرد که بر زیبایی و خوشایند بودن آن تاثیرگذار باشد، البته کف محیط مد نظر ماست. این کفپوش ها دارای مقاومت بالایی در برابر ضربه و ساییدگی هستند و همچنین در طول سال ها خاصیت لیز نبودن خود را حفظ می کنند.
نبود درز در این کفپوش ها باعث می شود که سطح آنها به طور طبیعی خاصیت ضد میکروبی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید