مصالح ساختمانینرده،پله،حفاظ

ویژگی های نرده استیل و حفاظ استیل

امروزه از نرده های استیل و آلومینیوم بسیار استفاده می شود از نرده استیل در محیط های مختلف از جمله راه پله، حفاظ بانکها، درب ورودی، فضای حیاط ها و … استفاده می شود.
در گذشته از نرده استیل فقط برای حفاظ استفاده می شد ولی امروزه نرده نقش زیبایی سازی به محیط را دارد. در کنار این که امنیت بیشتری نیز دارد.
این تغییر، کیفیت محصولات را بهتر کرده و صنعت نرده را وسعت بخشیده. نرده استیل به دلیل مقاومتی که در برابر رطوبت دارد می تواند گزینه خوبی برای مناطقی که رطوبت زیادی دارند باشد.
قیمت نرده با توجه به جنس آن متغییر می باشد با این که نرده استیل بسیار سبک است اما این وزن سبک تاثیری در مقاومت آن ندارد.
قیمت نرده استیل با توجه به ضخامت لوله و پروفیل تغییر می کند. البته متراژ نیز تغییر اساسی در قیمت نرده استیل دارد.

مواردی که در قیمت نرده استیل موثر می باشد.

1.هزینه حمل و نقل
2.طرحی که برای نرده استیل انتخاب می کنید.
3.متراژ نرده استیل
4.جنس و نوعی که انتخاب می کنید با توجه به محیط
هزینه نصب نرده استیل ممکن است ارزان تر از نصب انواع دیگر نرده ها باشد. علاوه بر این، به شما اجازه می دهد که هزینه های تعمیر و نگهداری کمتری داشته باشید و در هزینه ها صرفه جویی می شود، زیرا مواد استفاده شده در یک نرده مقاوم، طولانی مدت تر از دیگر مواد می باشد.
شما می توانید هنگام انتخاب نرده استیل برای محیط مورد نظر خود، از ترکیب چوب و استیل یا از ترکیب سنگ و استیل و شیشه استفاده کنید. این انتخاب بسته به طراحی شما می باشد و شما می توانید ترکیبی از نرده و دیگر موارد را به کار ببرید.

این مطلب هم حتما بخوانید!  انواع نرده راه پله

امنیت نرده استیل

در نهایت، با استفاده از نرده های استیل محافظت بیشتر و همچنین امنیت را برای خود و خانواده در خانه و یا در دفتر ایجاد کنید.
یک سری از این نرده استیل ها را به عنوان حفاط برای درب ها استفاده می کنند که به حفاظ استیل شهرت دارند و امنیت بسیاری به همراه دارند. از این حفاط های استیل برای درب بانک ها و طلافروشی ها و یا درب ورودی ساختمان های بزرگ و ویلاها استفاده می شود. به نوعی در کنار زیبایی و جذابیت امنیت بسیاری به همراه دارد که نظر همه را به خود جلب کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید