مصالح ساختمانینرده،پله،حفاظ

انواع نرده راه پله

عواملی که در منازل بسیار به زیبایی کمک می کند نرده راه پله ها می باشد. در بسیاری از منازل و ویلاها و شرکت ها از پله استفاده شده است. برای زیبایی این پله ها در داخل محیط خود بهتر است از متددهای جدید استفاده کنید. نرده راه پله انواع مختلفی دارد و شما با توجه به سلیقه خود می توانید نرده راه پله

خود را انتخاب کنید. نرده های راه پله ها می تواند از جنس استیل، چوب و شیشه باشد که هر کدام برای یک فضا مناسب است.

نرده چوبی

نرده چوبی یکی از انواع لاکچری و زیبا برای محیط داخل منزل است. قیمت نرده چوبی نسبت به دیگر نرده ها بسیار گرانتر است به خصوص که دارای ویژگی های خاص از جمله کند کاری باشد. شما می توانید برای راه پله و یا پله های داخلی منزل استفاده شود. چوب با دوام می باشد و در برابر ضربه مقاوم می باشد.

نرده استیل

نرده استیل یکی از نرده های پرطرفدار می باشد که هم از لحاظ قیمت مناسب تر و هم مقاومت بیشتری نسبت به دیگر نرده ها دارد. از جمله ویژگی هایی که یک نرده استیل دارد ضد زنگ، ضد خش، مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارد. نرده استیل به دلیل ویژگی هایی که دارد بسیار مناسب برای فضا های بیرونی و راه پله های بیرونی می باشد. نرده استیل ها از زیبایی و تنوع زیادی برخوردار هستند و شما می توانید در فضاهای مختلف از آن استفاده کنید.

نرده شیشه ای

نرده شیشه ای یک زیبایی خاصی به فضا می دهد که شاید هیچ یک از نرده های دیگر این زیبایی را نداشته باشند. نرده شیشه ای یکی از مدرن ترین نرده ها در فضای خانه ها می باشد. یکی از ویژگی های خوب نرده شیشه ای این است که کل فضا از پشت شیشه قابل ملاحظه است و فضای محیط را خیلی بزرگتر نشان می دهد.

این مطلب هم حتما بخوانید!  ساندویچ پانل چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید