درب،پنجره،شیشهدکوراسیون

5 تاثیر مفید نصب درب ضد سرقت

هنگامی که تصمیم به داشتن خانه ای ایمن دارید، استفاده از درب ضد سرقت گزینه ای بسیار مهم و اساسی به نظر می رسد که هرگز نباید فراموش شود. دربهای ضد سرقت اولین لایه محافظ در مقابل سارقان خواهند بود و در صورت بی احتیاطی این نقطه از منزلتان می تواند راحت ترین راه ورود برای یک دزد باشد.

این سیستم های امنیتی فواید بسیاری دارند که در مورد چند مورد از آنها در این مقاله صحبت خواهیم کرد. اگر شما نیز نیاز به خرید درب ضد سرقت دارد با ما همراه باشید.

بالا بردن امنیت خانه با درب ضد سرقت

واضح ترین کاربرد خرید درب ضد سرقت را می توان همین موضوع دانست. درست است که شاید هزینه خرید دربهای ضدسرقت کمی بالا تر از یک درب معمولی باشد اما این درب ها می توانند امنیت خانه شما تا مقدار بسیاری بالا ببرند.

البته انتخاب قیمت درب ضد سرقت با توجه نیاز شما متغیر خواهد بود چرا که این درب ها می توانند استیل، چوبی و … انواع مختلفی از جنس ها را داشته باشند.

خرید درب ضد سرقت

کاهش مصرف انرژی با خرید درب ضد سرقت

یکی دیگر از مزایای اصلی در درب ضد سرقت خاصیت عایق بودن آن است. در بین دو رویه درب علاوه بر یک فلز برای بالا بردن امنیت آن، از پشم سنگ نیز استفاده می کنند بدین ترتیب این دربها می توانند خاصیت یک عایق حرارتی و حتی عایق صوتی را نیز ایفا کنند.

زیبای درب ضد سرقت

تولید کنندگان درب ضد سرقت علاوه بر مفهوم اصلی آن که شاید زیاد جالب و زیبا نباشد، توجه بسیاری نیز به طراحی و مدل آن می کنند تا بتوانند این دربها را برای طراحی دکوراسیون منزل نیز مناسب کنند.

این مطلب هم حتما بخوانید!  کاغذ دیواری طلایی در دکوراسیون

زیبایی درب ضد سرقت

مقاومت دربهای ضد سرقت در مقابل آتش

درب ضد حریق یکی از لازمه های واحد های مسکونی و حتی تجاری به شما می ورد. در واقع بیشتر این دربها از استیل گالوانیزه ساخته شده اند. استیل گالوانیزه بسیار آهسته می سوزد و این همان مزیتش محسوب میشود. این مزیت باعث می شود که آتش به طور سریع در محل آتش سوزی پیشرفت نکند.

سیستم قفل خودکار درب ضد سرقت

در بسیاری از مواقع دربهای ضد سرقت دارای سیستم قفل خودکار هستند. به این معنا که به محض بسته شدن درب، به صورت خودکار قفل می شود و این عامل مهم برای فراموش کاران که درب خانه را قفل نمی کنند عامل بسیار مهم و اساسی است.

با خرید درب ضد سرقت مناسب می توانید خیال خود را قفل کردن درب راحت کنید. این دربها فواید بسیاری دارند که می توانند نگرانی شما را بسیار کاهش دهند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید