آخرین مقالاتشیرآلات و سرویس بهداشتی

انواع توالت فرنگی

انواع توالت فرنگی را می توان از چند لحاظ دسته بندی کرد. در واقع این تفاوت می تواند در اجزای به کار رفته در داخل این محصولات و یا در ظاهر آنها باشد. اگر شما نیز به دنبال خرید یک سرویس خارجی مناسب با استانداردهای جهانی هستید با ما تا انتها این مقاله همراه باشید.

انواع توالت فرنگی را می شناسید!

توالت های فرنگی را می توان به سه دسته اصلی تقسیم کرد که هر کدام بر اساس ظاهری که دارند مکامیزم نسبتا متفاوتی نیز دارند. این سه دسته به صورت توالت فرنگی یک تکه، دو تکه و یا نوع محبوب تر آن ها یعنی توالت فرنگی دیواری هستند.

توالت فرنگی یک تکه

در این نوع از سرویس بهداشتی های فرنگی مخزن آب و کاسه توالت به صورت سر هم نصب می شوند. مزیت مهم این مورد بدون شک قابلیت شستشوی راحت تر آن نسبت به سایر انواع سرویس های فرنگی است. در مورد قیمت این نوع از محصولات می توان گفت نسبتا گران هستند اما مزیت های آن ها باعث محبوبیتشان هم می شود.

توالت فرنگی یک تکه

توالت فرنگی دو تکه

در این نوع بر خلاف توالت فرنگی های یک تکه، مخزن آب و کاسه توالت از یکدیگر جدا نصب می شوند و شاید همین موضوع دلیل سخت تر بودن شست و شو در آن ها خواهد بود. اما نکته قابل توجه قیمت نسبتا کمتر نوع دو تکه از انواع توالت فرنگی است.

توالت فرنگی دیواری

اساس ایجاد توالت فرنگی دیواری استفاده بهینه از فضا بوده است. گاه حتی این توالت ها روی دیوار نصب شده و زمان نیاز باز می شوند و در زمان دلخواه می توان انها را دوباره روی دیوار جمع کرد. در مورد نوع ثابت آنها می توان گفت سیفون در درون دیوار به صورت توکار نصب می شود و این مسئله علاوه بر کم جا گرفتن باعث زیبایی دکوراسیون سرویس بهداشتی شما نیز می شود. این توالت ها استحکام بالایی دارند، نظافتشان بدون مشکل است اما در عین حال نیز قیمت بالایی دارند.

این مطلب هم حتما بخوانید!  شیرآلات سنسوردار (چشمی )

در هنگام خرید با توجه به نیاز و بودجه در نظر گرفته شده و البته فضای موجود در سرویس می توانید انتخاب خود را برای خرید انواع توالت فرنگی به نحو احسنت انجام دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید