دکوراسیون

امنیت درب ضد سرقت چگونه است؟

هنگامی که آگهی تبلیغات برای خرید درب ضد سرقت را در جایی مشاهده می کنید، سوالی که ذهنتان را مشغول خواهد کرد این است که آیا این درب، امنیت لازم را خواهد داشت؟ برای مثال در بسیاری از موارد به خصوص در خرید اینترنتی درب ضد سرقت با قیمت هایی مواجه خواهید شد که به نظر عجیب و ارزان می باشند! اینجاست که باید از اطلاعات لازم برای خرید مناسب را به همراه داشته باشید.

متاسفانه بسیاری از مواقعی که در ضد سرقت ارزان برای خرید پیدا می کنید باید مراقب این موضوع باشید چرا که در این نوع درب ها، مکانیزم داخلی که دیده نمی شود حرف اول را می زند و این عامل می تواند منافع بسیاری برای سودجویا ن این عرصه تولید این محصول به همراه بیاورد.

ما در این مقاله به این موضوع پرداخته ایم تا شما اطلاعات لازم برای خرید مناسب با بودجه خود در مورد درب های ضد سرقت را به دست آورید.

درب امنیتی

درب ضد سرقت چیست؟

در ضد سرقت اولین مانع برای ورود سارقان به داخل خواهد بود. این دربها از استانداردهای بسیاری در حوزه امنیت بهره می برند. یک درب ضد سرقت ارزان و مناسب باید از دو استاندارد بین المللی AS5039-2008 و AS5040 بهره مند شوند تا بتوان از لحاظ امنیت به آنها اعتماد کرد.

انواع درب ضد سرقت

درب ضد سرقت اصل ترک و یا ایرانی می تواند فراتر از جنبه ی دکور، امنیت منزل شما را به بهترین نحو حفظ نماید. شاید قیمت درب ضد سرقت باعث شده باشد که در تصمیم خرید خود صرف نظر نمایید اما این کار اشتباه خواهد بود.شما می تواند با شناخت انواع دربهای ضدسرقت انتخابی مناسب با بودجه خود داشته باشید.

این مطلب هم حتما بخوانید!  انواع کفپوش بتنی یا واش بتن

درب های ضد سرقت عموما از دو ماده ساخته می شوند:

  • درب آلومینیومی ضد سرقت
  • درب فلزی ضد سرقت

مزایای درب ضد سرقت  را می دانید!

دربهای ضد سرقت علاوه بر تاثیر در امنیت بالایی که منزل می دهند می توانند زیبایی مورد نیاز شما را فراهم نمایند. علاوه بر این ها در برخی موارد میان دو رویه درب ضد سرقت از عایق حرارتی و یا صوتی استفاده می نمایند تا این دربها بتوانند به عنوان یک عایق نیز عمل نمایند. علاوه بر اینها درب ضد حریق و ضد سرقت نیز می تواند یکی از مزیت های خرید این محصول باشد.

دیدگاهتان را بنویسید