قرار گرفتن در اسلاید

5 برند برتر دنیا در انواع دوربین های مدار بسته

نصب دوربین مدار بسته و استفاده از این سیستم های امنیتی از سال 2017 تا 2022 افزایش 13% داشته است و طبق بررسی ها این صنعت تا سال 2022 نزدیک به 25بیلیون سود برای فعالان خود خواهد داشت. این موضوع باعث ایجاد برندها و تولیدکنندگان بسیاری در حوزه تولید انواع دوربین های مدار بسته شده است.

در این مقاله از مجله شیروونی سعی کرده ایم که 10 برند محبوب از این دوربین های امنیتی را که سعی در رقابت میان این صنعت بزرگ دارند معرفی کنیم. بدون شک با پیشرفت فضای شهرنشینی و نیاز بیشتر به امنیت در سازمان ها تقاضا برای خرید انواع دوربین های مدار بسته بالا خواهد رفت.

برند دوربین مداربسته

بازار انواع دوربین های مدار بسته در دنیا به شکل دوربین امنیتی PTZ، دوربین مدار بسته لامپی، دام (dome ( ، بولت می توانند تقسیم شوند. این روزها انواع دوربین های مدار بسته لامپی و dome و البته بیسیم توانسته اند توجه بیشتری به سمت خود جلب کنند.

برند های محبوب در انواع دوربین های مدار بسته را می شناسید؟

 

1. انواع دوربین های مداربسته سامسونگ

برند  Samsung در هر صنعتی که حضور دارد بدون شک جزو برترین ها نیز به شمار می رود. در لیست برترین های ما برای دوربین های امنیتی نیز، برند سامسونگ پرچم دار است. شرکت این مجموعه در سال 1985 ایجاد شد و از آن زمان تا به امروز توانسه نظر بسیاری را نسبت به برند دوربین مدار بسته سامسونگ جلب نماید.

دوربین مدار بسته سامسونگ

2.انواع دوربین مدار بسته sanyo

دوربین های مدار بسته sanyo هم یکی دیگر از انواع محبوب این دوربین های امنیتی به شمار می رود. شرکت این مجموعه نیز در سال 1947 تاسیس شد و شروع به کار کرد. شعبه این تولید کننده انواع دوربین های  مدار بسته در اساکا ژاپن واقع است.

این مطلب هم حتما بخوانید!  آشنایی با انواع درب ضد سرقت

 

3.انواع دوربین های مدار بسته sony

Sony هم برندی محبوب در دنیای تکنولوژی به شمار می رود که جایگاه خود را در تولید و فروش دوربین مدار بسته بین 10 برند برتر ثابت کرده است. این شرکت در سال 1946 تاسیس شد و شعبه اصلی آن در توکیو ژاپن قرار دارد.

 

4.انواع دوربین های مدار بسته Avtech

شماره 4 لیست ما مربوط به برند Avtech  می باشد که در کشور تایوان مشغول به فعالیت هستند. این شرکت در زمینه فروش دوربین مدار بسته توانسته موفقیت های بسیاری داشته باشد. شرکت دوربین مدار بسته Avtech برای نخستین بار در سال 1996 در تایپه کشور چین تاسیس شد.

 

انواع دوربین مداربسته Zicom

شرکت تولید دوربین امنیتی zicom  در سال 1994 و در شهر بمبئی هندوستان تاسیس شد. فروش برند زیکوم در دوربین های امنیتی جایگاه ویژه ای دارد. برای آشنایی بیشتر با این موضوع می توانیم راهنمای خرید دوربین مدار بسته را به شما پیشنهاد نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید