دیوارپوش و کفپوش

5 کاغذ دیواری فوق العاده برای اتاق نوزاد

نوزادها… آنها موجوداتی فوق العاده و دوست داشتنی هستند. به عنوان یک پدر و مادر، تصمیم گیری های زیادی برای نوزاد کوچک شما وجود دارد. اما تزیین اتاق کودک می تواند یک جای دشوار برای باشد، مخصوصا اگر بخواهید همه ی گزینه ها را اعم از دکور، طرح و رنگ را با هم در نظر بگیرید. در پایین می توانید تعدادی از جالب ترین مدل های طراحی دکوراسیون اتاق نوزاد را با کاغذ دیواری طلایی ببینید.

چگونه می توان از میان تمام ترندهایی که امروزه در دکوراسیون وجود دارد، یکی را که هم سرگرم کننده و هم جذاب است انتخاب کرد؟ وقت استفاده از کاغذ دیواری رسیده است. در واقع شاید یکی از اولین قدم هایی که برای طراحی اتاق نوزاد می توان برداشت را بتوان استفاده از کاغذ دیواری دانست. خوشبختانه در این زمینه هم کمبودی وجود ندارد و می توانید از بین انواع متنوعی که وجود دارد مدل مد نظر تان را پیدا کنید.

رنگ کاغذ دیواری نوزاد

بعضی از افراد فکر می کنند که برای اتاق نوزاد، رنگ خنثی بهترین انتخاب است مخصوصا وقتی موقع خواب او باشد. شما می توانید رنج متننوعی از انواع و اقسام کاغذ دیواری ها با طرح های بی نهایت زیبا و رنگ های خنثی در بازار پیدا کنید. تصویر پایین، اثباتی بر این گفته است که علاوه بر این که رنگ فضا همچنان خنثی است ولی به آن مقدار زیادی طرح هم داده اید.

اگر دوست دارید فضای خانه را همچنان خنثی نگه دارید ولی کمی زیبایی هم به آن اضافه کنید می توانید از این کاغذهای دیواری های سفید طرح دار ایده بگیرید که دنجی خاصی را به فضا داده است.

این مطلب هم حتما بخوانید!  کاغذ دیواری شگفت انگیز مخصوص حمام و سرویس بهداشتی

شاید از آن دسته افرادی هستید که دوست دارند کمی فضا را بیشتر تغییر بدهند و کمی رنگ به آن اضافه کنند در این صورت پیشنهاد می کنیم اصلا از استفاده از رنگ نترسید. یکی از کاغذهای دیواری ایی که می توان برای استفاده در اتاق نوزادهای پسر استفاده کرد، کاغذ دیواری با طرح هندسی است و از آن جایی که در آن از رنگ های خاکستری و آبی استفاده شده است، نگرانی ای در مورد بی خواب شدن کودک نخواهید داشت.

کاغذ دیواری زرق و برق برای اتاق نوزاد

وقتی که صحبت از زرق و برق باشد، یکی از اولین رنگ هایی که به ذهن هر کسی می رسد رنگ طلایی است. آیا فکر می کنید این رنگ برای استفاده در اتاق کودک مناسب نیست؟ ما به شما ثابت می کنیم این چنین نیست. می توانید برای سرگرم شدن کودکتان از ستاره های تزیینی کوچک در بالای تخت او استفاده کنید، استفاده از این ستاره های طلایی روی پس زمینه ی آبی فوق العاده خواهد شد.

در روزها و حتی ماه های اولیه به دنیا آمدن کودک، مادرها بیشتر در کنار کودک هستند و بیشتر به اتاق او سر می زنند و زمان زیادی را آنجا سپری می کنند. بنابراین برای انتخاب کاغذهای دیواری باید این نکته را هم در نظر گرفت که کاغذ دیواری انتخاب شده می تواند یک طرح ملایم و زیبا داشته باشد که مورد علاقه ی مادر هم باشد. در سایت شیروونی می توانید مقالات بیشتر در خصوص کاغذ دیواری بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید