شیرآلات و سرویس بهداشتی

شیرآلات سنسوردار (چشمی )

امروزه با پیشرفت علم یه سری تعییرات در تولید و طراحی شیرآلات ایجاد شده است یکی از این صنایح جدید شیرآلات سنسوردار و چشمی می باشد.
شیرآلات چشمی یک سری از ویژگی های مثبت دارد که ما در این مقاله برای شما بیان می کنیم.


میکروب کمتر

این شیرآلات به دلیل این که تماس دست در باز و بسته شدن آب ندارند از لحاظ بهداشتی مورد تایید می باشند و در رستورانها مراکز عمومی و بیمارستان ها بسیار استفاده می شود.

خطر کمتر

شیرآلات اتوماتیک با توجه به این که دما را به صورت اتوماتیک تنظیم می کند امکان سوختگی دست در این شیرآلات آشپزخانه وجود ندارد مخصوصا برای خانواده هایی که فرزند دارند.

سهولت در نصب

نصب این نوع شیرآلات نیاز به متخصصان این کار ندارد و به روشی طراحی شده که فردا با هر اطلاعات محدودی می تواند این شیرآلات را به راحتی نصب کند.این شیرآلات از برق و باطری برای کار خود استفاده می کند که در صورت قطعی برق با باطری کار می کند.

امروزه از شیرآلات سنسوردار در آشپزخانه ها و سرویس های بهداشتی استفاده می شود تا در سهولت بیشتری داشته باشند.
شیرآلات از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده است. جنس داخلی از آلیاژ برنج و قسمت بیرونی از آبکاری های مختلف از جمله استیل می باشد.
از گذشته‌های دور تاکنون استفاده از شیرآلات طلا نشانه طبقه اجتماعی بالا یا ثروت افراد بوده است. اما امروزه استفاده از تزئینات بدلی مثل نگین‌ها و تجهیزات اضافه در شیرآلات توانسته راه شیرهای تزئینی و زیبا را به منازل اقشار متوسط جامعه نیز باز کند .اما باید توجه داشت هرچند که این تزئینات سبب زیبایی بیشتر محصولات می‌گردد ولی هزینه نگهداری و تمیز کردن شیرآلات به مرور زمان بیشتر از هزینه خرید آنهاست.

دیدگاهتان را بنویسید