درب،پنجره،شیشهقرار گرفتن در اسلاید

آشنایی با انواع درب ضد سرقت

هنگامی که تصمیم به بالا بردن امنیت منزل، شرکت و هر مکانی که مربوط به شما می شود می گیرید، کارهای بسیاری برای انجام وجود خواهد داشت. برای مثال می توانید از دوربین های امنیتی استفاده نمایید و بسیاری کارهای دیگر که می تواند امنیت خانه شما را تا حد قابل توجهی بالا ببرد اما در کنار تمام اینها اصلی ترین بخش برای تامین این امنیت نباید فراموش شود و آن درب ورودی ساختمان شما خواهد بود که با استفاده از انواع درب ضد سرقت می تواند به راحتی مانع ورود سارقان به منزل شما شود.

انواع درب ضد سرقت

نصب درب ضد سرقت می تواند به سارقین بفهماند شکستن آن راحت نیست البته این دربها مزایای بسیار دیگری نیز دارند که در مقالات مجله ساختمان شیروونی به آن پرداخته ایم. امروز در ادامه این مقاله برای آشنایی با انواع درب ضد سرقت با ما همراه باشید.

هنگامی که از درب ضدسرقت صحبت می کنیم شاید تصور از یک درب بزرگ و غول پیکر باشد که فلز ها و استیل سخت ساخته شده است اما نگران نباشید برای منزل شما نیز انتخاب هایی وجود خواهد داشت!

درب آهنی از انواع درب ضد سرقت

بسیاری از درب های ضد سرقت با روکشی از آلومینیم وجود دارند اما در داخل و مکانیزم داخلی درب از آهن استفاده شده است. این دربهای ضد سرقت با شکل های بسیار و زیبایی در بازار موجود هستند و می توان با توجه به سلیقه و مطابقت با نمای ساختمان شما بهترین انتخاب کرد.

درب ضد سرقت آهنی

البته نکته ی قابل توجه این درب ها سنگین بودن آنها می باشد و البته که نگهداری که لازم است از این درب و قاب آن بشود.

این مطلب هم حتما بخوانید!  همه آنچه درباره پنجره دوجداره باید بدانید

درب ضدسرقت چوبی از انواع درب ضدسرقت

چوب از مصالح ساختمانی مهمی است که که انواع مختلفی دارد و می توان گستره بسیاری از انواع درب ضدسرقت را متناسب با سلیقه و نیار خود خرید. این درب های چوبی می توانند با انواع روکش ها موجود باشند و حتی برای رویه آنها از روش ضد آب استفاده نمود.

درب استیل ضد سرقت

این درب ها جزو درب های امنیتی خوب به شمار می روند که داراری مقاومت بالایی در مقابل فرسایش و زنگ زدگی دارند. در واقع برای رویه این درب های از استیل ضد زنگ استفاده می شود.

طراحی در ضد سرقت استیل بر اساس نیاز مشتری و متناسب با شکلی که می خواهد طراحی و تحویل داده می شود.

قیمت انواع درب ضد سرقت

قیمت انواع درب ضدسرقت به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت برای مثال هر چه درب مورد نیاز شما بزرگ تر باشد گران تر خواهد بود. فاکتور دیگر انتخاب نوع مورد نظر شما خواهد بود که هر کدام قیمت های خود را خواهد داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید