بتن و فرآورده های بتنی

بتن آماده، بتن پرکاربرد

آب، سیمان و سنگدانه ها. به نظر ساده می رسد اما برای تولید بتن با کیفیت نیاز به تکنیک و دانش دارد. شما باید برای مخلوط مناسب برای هر نوع نیاز، درک کنید و پیشنهاد دهید.

بتن آماده بتن یک نوع بتن است که در یک کارخانه سیمان تولید می شود یا به طور خاص با توجه به مجموعه ای از مقادیر شناخته شده به عنوان بچینگ کارخانه و سپس به وسیله کامیون نصب شده با میکسر به محل کار تحویل داده می شود. این نتیجه یک مخلوط دقیق است، که اجازه می دهد تا مخلوط بتن مخصوص در سایت های ساخت و ساز مورد استفاده قرار گیرد.

بتن آماده نیز به عنوان محصولات بتنی سفارشی برای استفاده تجاری تعریف شده است. بتن آماده در حجم خرید و فروش می شود – معمولا در متر مکعب (متری مکعب در ایالات متحده) بیان می شود.

 

 

اگر چه پایه ممکن است یکسان باشد، بتن آماده دقیق برای هر کاربرد وجود دارد. انواع رنگارنگ، که علاوه بر خواص ساختاری آنها به زیبایی ساخت و ساز کمک می کند.

هر دسته بتن آماده با توجه به مشخصات پیمانکار در شرایط پلاستیکی، معمولا در کامیون های استوانه ای که اغلب به عنوان “مخلوط های سیمان” شناخته می شوند، ساخته می شوند.

به همین دلیل هر پروژه ای که نیاز به بتن آماده دارد باید ابتدا تجزیه و تحلیل دقیق مشتری را انجام دهد تا بتواند بهترین راه حل ها را بتن را داشته باشند.

کاربردهای صنعتی:

بتن آماده با مقاومت بالا در برابر اسید، برای استفاده به عنوان برج های خنک کننده قوی و با دوام است.

این مطلب هم حتما بخوانید!  بتن آماده چیست؟

سازه ها:

بتن آماده، بسیار چسبنده باعث افزایش قدرت و دوام سازه های ساختمانی می شود.

طراحی ساختمان:

ظرفیت بتن آماده برای ذخیره انرژی – جرم حرارتی آن – به حداقل رساندن نوسانات دما در یک ساختمان در طول روز، کاهش نیاز به گرمایش و خنک سازی اضافی.

دیدگاهتان را بنویسید