شیرآلات و سرویس بهداشتی

این مقاله را قبل از خرید توالت فرنگی بخوانید!

آیا تصمیم به خرید توالت فرنگی برای سرویس بهداشتی خود دارید؟! اگر جوابتان به این سوال مثبت است با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید. بر اساس ظاهر، سرویس های فرنگی شباهت بسیار زیادی به هم دارند. اما بر اساس مکانیزم داخلی آنها تفاوت های بسیاری با یکدیگر دارند و البته تولید کنندگان این عرصه نیز کماکان به دنبال ایحاد تغییرات خلاقانه در آنها دارند.

در ادامه این مقاله تصمیم داریم در مورد مکانیزم داخلی این محصولات و نکاتی که باید در این مورد به آنها توجه کنید، صحبت کنبم.

خرید توالت فرنگی یک تکه یا دو تکه؟

انواع توالت فرنگی را می توان این طور تقسیم کرد که به شکل یک تکه، دو تکه و دیواری هستند. در توالت فرنگی دو تکه، مخزن و کاسه دستشویی از یکدیگر جدا می باشند. این عامل باعث می شود نصب توالت فرنگی دو تکه راحت تر از نوع یک تکه آن که سنگین تر است، باشد.

سرویس فرنگی زیبا

خرید توالت فرنگی با کاسه گرد و یا بیضی؟

اگر به یک توالت فرنگی مناسب و راحت نیاز دارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از کاسه های بیضی در آنهاست اما اگر ترجیح می دهید دستشویی فرنگی شما دیرتر کثیف شود و جمع و جور تر باشد بدون شک استفاده از کاسه گرد در آن می تواند مناسب تر باشد.

خرید توالت فرنگی با پایه بلند یا کوتاه؟

برای پایه توالت به صورت استاندارد عدد 40 سانتی متر در نظر گرفته می شود که کم ترین فشار را به زانو و کمر شما وارد کند اما در گاهی مواقع افراد بلند قد و یا کوتاه قد این استاندارد را می تواند کم و یا زیاد کنند. در واقع مهم ترین اولویت کم بودن فشاری خواهد بود که به شما وارد خواهد شد.

این مطلب هم حتما بخوانید!  17 حقیقت شگفت انگیز در مورد توالت فرنگی

این ها مواردی هستند که قبل از خرید باید توجه ویژه ای به آن داشته باشید تا بتوانبد بهترین خرید را نیز انجام دهید. موارد دیگر از این قبیل نوع فلاش، آکس تخلیه و … موارد دیگری خواهد بود که در آینده در مقالات شیروونی به بررسی آنهای خواهیم پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید